TLX

Нове покоління


ЗУСТРІЧАЙТЕ:
TLX

Блискавичний відгук в один дотик

ACURA TLX 2016 – це автомобіль, що забезпечує захват від спортивного водіння, маючи при цьому бездоганний стиль, великий набір функцій преміум-класу і, звісно, загальне відчуття розкоші!


ЕКСТЕР’ЄР ЕКСТЕР’ЄР

Виграшність в кожній деталі

Елегантний та спортивний дизайн TLX вигідно вирізняє його в потоці машин і приваблює до нього увагу, а унікальні світлодіодні фари, лампи та підсвітка з застосуванням технології Jewel Eye™ дозволяють водієві значно покращати видимість та полегшити керування автомобілем.

БЕЗПЕКА БЕЗПЕКА

Система попередження про фронтальне зіткнення (FCW)

Автомобілі TLX обладнані новою системою попередження про фронтальне зіткнення (FCW). Коли система на підставі даних з відеокамери визначає можливість зіткнення, вона надає водієві візуальні (через мультиінформаційний дисплей) і звукові попередження.

ІНТЕР'ЄР ІНТЕР'ЄР

Спортивна елегантність

Салон Acura TLX відповідає уявленням про розкіш найвибагливішого водія: оббиті шкірою регульовані сидіння з підігрівом, автоматичний двозонний клімат-контроль з відслідковуванням координат автомобіля, преміальна аудіосистема  Acura с 10 динаміками – все це робить перебування в салоні TLX комфортним і приємним.

ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Система активного шумопригнічення (ANC)

Ця система складається з двох мікрофонів, розташованих у передній та задній частинах салону, які розпізнають частоту звуку сторонніх шумів. Залучаючи аудіосистему, причому незалежно від того, ввімкнена вона чи ні, ANC передає сигнал на частоті, протилежної частоті вловлюваного звуку, що призводить до нейтралізації загального шуму в салоні автомобіля.

ДИНАМІКА ДИНАМІКА

Система повного приводу (SH-AWD®)

На автомобілях TLX встановлена нова гідравлічна система повного приводу (SH-AWD®), яка поступово розподіляє оптимальний крутильний момент не тільки між передньою та задньою осями, а й між лівим і правим задніми колесами.