Правова інформація


ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

ЗМІСТ САЙТУ

Цей Сайт містить інформацію про автомобілі, запасні частини, аксесуари на іншу продукцію Acura (далі – «Продукція марки Acura»), сервісне обслуговування, рекламні акції та програми Acura. Сайт також містить форми онлайн-комунікації, що передбачають використання персональних даних і посилання на сторонні Інтернет-ресурси.

ПРОДУКЦІЯ І ЦІНИ

Комплектація, технічні характеристики, зовнішній вигляд, вартість, умови купівлі товарів, сервісне обслуговування й т.п. можуть відрізнятися від дійсних характеристик конкретної Продукції. Товариство з обмеженою відповідальністю «Прайд Мотор» (надалі – «Компанія») зберігає за собою право без сповіщення та в будь-який час вносити зміни в розміщену на Сайті інформацію, зокрема, інформацію про моделі, комплектації, технічні характеристики та наявність Продукції марки Acura. Всі відомості, що містяться на Сайті, мають винятково інформаційний характер, зокрема, інформація про товари, роботи та послуги не є публічною офертою. Для отримання повнішої та детальнішої інформації ви можете звернутися до офіційних дилерів Продукції марки Acura в Україні. Вказані ціни є орієнтовними й можуть відрізнятися від дійсних цін на конкретні одиниці Продукції в офіційних дилерів Продукції марки Acura в Україні. Надана на Сайті інформація про Продукцію не означає, що остання є у наявності для продажу в офіційних дилерів Продукції марки Acura в Україні.

Дані про витрату палива, максимальну швидкість, динаміку розгону автомобілів марки Acura отримані в ідеальних умовах, без урахування впливу манери керування, дорожніх, погодних та інших умов, і можуть відрізнятися від дійсних технічних характеристик конкретних товарів. Детальнішу та точнішу інформацію можна отримати в офіційних дилерів Продукції марки Acura в Україні.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Всі права на інформацію, графічні зображення, аудіовізуальні твори, тексти та інші матеріали й об’єкти, що містяться на цьому Сайті (далі – «Матеріали»), належать Компанії, рекламним агенціям, а також іншим третім особам відповідно до умов договорів, укладених між Компанією та відповідними третіми особами. Ніякі матеріали, розміщені на Сайті, або їхня частина, не можуть бути відтворені, використані іншим чином або передані третім особам без попередньої письмової згоди Компанії. Цим надається дозвіл на створення електронних копій та на друк Матеріалів на фізичних носіях винятково для особистого користування, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю, з метою отримання інформації про товари, роботи, послуги, що їх надають авторизовані дилери Компанії.

ТОВАРНІ ЗНАКИ

Всі товарні знаки, знаки обслуговування, що містяться на Сайті, є власністю Honda Motor Co. Ltd (Японія). Їхнє розміщення на Сайті не може розглядатися як дозвіл або надання прав на їх використання без попереднього письмового дозволу правовласника.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Будь-яка інформація про користувачів Сайту, надана ними (імена, телефони, адреси й т.д.), буде використана Компанією винятково з метоюпроведення досліджень з якості обслуговування клієнтів при зверненні до дилерських центрів щодо сервісу та після продажу, запрошення до дилерського центру у разі потреби для проведення модернізації та доопрацювання продукції, оголошення про зміни в дилерській мережі, телефонів та адрес дилерів, проведення рекламних та не рекламних заохочувальних акцій, інформування про технічні інновації, а також проведення маркетингових досліджень для підвищення якості Продукції марки Acura. Компанія зобов’язується використовувати, зберігати й обробляти отриману інформацію,  що містить персональні дані, з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010.

Переглядаючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з тим, що Компанія надаватиме вказану інформацію офіційним дилерам Продукції марки Acura в Україні, а також компаніям-партнерам у вищеназваних цілях. Якщо ви не бажаєте, щоб надана вами персональна інформація була передана третім особам, будь ласка, залиште відмітку у відповідній графі будь-якої форми, за допомогою якої надаєте таку інформацію. Зокрема, Компанія може використовувати ваш номер телефону й інші контакті дані для зв’язку з вами. Якщо ви не бажаєте, щоб Компанія або її авторизований дилер могли скористатися цією інформацією, будь ласка,  зверніться до Компанії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Компанія не гарантує абсолютну точність, повноту або достовірність інформації, розміщеної на Сайті, не відповідає за неточності, можливі помилки або інші недоліки розміщеної інформації, за її несвоєчасність, а також не гарантує безперебійну роботу Сайту. На цьому Сайті містяться посилання на сторонні Інтернет-ресурси. Компанія не гарантує достовірність, коректність, якість та повноту інформації на таких ресурсах, оскільки не має стосунку до змісту та форми розміщеної на них інформації. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, нанесені внаслідок відвідування Сайту й використання розміщеної на Сайті інформації, включно з, але не обмежуючись, збитками у зв’язку з втратою даних та/або прибутків, а також за збитки, нанесені вірусами та іншим шкідливим програмним забезпеченням, які пошкодили  комп’ютерне обладнання користувачів Сайту та/або третіх осіб. 

Вгору