Про марку

Про марку


АВТОМОБІЛЬНИЙ БРЕНД ACURA ПОЄДНУЄ В СОБІ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПЕРЕДОВИЙ ДИЗАЙН І ЗАВЗЯТИЙ ХАРАКТЕР. ЯСКРАВІ РИСИ ACURA ГАРМОНІЙНО ПЕРЕПЛІТАЮТЬСЯ З ОСОБИСТІСТЮ ВОДІЯ, СПРИЯЮЧИ ЗЛИТТЮ АВТОМОБІЛЯ Й ЛЮДИНИ У ВЗАЄМОДОПОВНЮВАЛЬНИЙ СОЮЗ. АВТОМОБІЛІ ACURA НЕ ТІЛЬКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КОМФОРТ І РОЗКІШ, ВОНИ ТАКОЖ ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ОСОБЛИВИЙ СТАТУС СВОЇХ ВЛАСНИКІВ. 

Бренд Acura був створений у 1984 році у США як дочірній підрозділ концерну Honda для виробництва автомобілів класу преміум. Acura вражає своєю практичністю, надійністю, технологічною досконалістю. При цьому для бренду надзвичайну важливість мають також й емоції.

Бренд Acura став першим брендом із Японії, що вийшов на ринок преміум-класу. Ця подія значно похитнула старий баланс сил у сегменті виробництва престижних автомобілів. За час свого існування Acura неодноразово отримувала нагороди, що підтверджували високий рівень безпеки й унікальності інноваційних технологій, застосованих на автомобілях бренду. Acura також очолювала такі відомі американські рейтинги автомобілів, як «J.D. Power's», «Motor Trend» та інші.

Наріжним каменем філософії бренду є розуміння того, що автомобіль призначений передусім для розширення можливостей людини. Acura випереджує час із технологічного, дизайнерського, а також ідейного погляду. Задача автомобіля Acura полягає в тому, щоб зробити життя свого власника гармонійним і наповнити його яскравими емоціями.

Перша модель легендарного спортивного автомобіля Acura NSX була виставлена на Чиказькому автосалоні в 1989 році. Технологічне лідерство бренду повністю розкрилося в моделі NSX. Спорткар був оснащений легким алюмінієвим кузовом і потужним двигуном VTEC® із титановими шатунами. В 2001 році концерн випустив кросовер – Acura MDX, що в перший же рік став лідером продажів серед автомобілів свого сегменту. Багато різних американських рейтингових агенцій та журналів назвали цю модель «Автомобілем року».

Бренд Acura представлений на ринку вже понад 26 років. Упродовж цього часу Acura незмінно дотримується своїх принципів. Для автомобіля преміум-класу недосить бути просто комфортним, динамічним, надійним. Він повинен бути створений на основі найсвіжіших технологій і сміливого дизайну. Крім того, престижний автомобіль повинен дарувати своєму власникові незабутні враження від водіння. У 2012 році на автосалоні в Детройті Acura представила нове втілення легендарного автомобіля Acura NSX. Ця модель повністю виражає ключову концепцію бренду – досягнення єдності між людиною й автомобілем.

В Україні Acura 2014 року представлена в найпопулярніших сегментах ринку, а саме в класі седанів та кросоверів. Ціни на автомобілі Acura можна дізнатися в салонах офіційних дилерів. Бренд націлений у майбутнє й прагне створювати автомобілі, що випереджають час. Acura виготовляє унікальні й технологічно досконалі продукти, що підкреслюють ексклюзивний статус своїх власників. 

Вгору