RDX

НОВЕ ПОКОЛІННЯ


ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРОДУКТИВНІСТЬ

Потужний двигун V-6

Двигун Acura RDX оснащений інтелектуальною системою регулювання фаз газорозподілу i-VTEC®, яка забезпечує потужність і продуктивність. Він виробляє 249 к.с. і 298 Нм/хвˉ¹ обертального моменту в широкому діапазоні кривої потужності, що забезпечує її передачу електронною системою для впевненого керування. 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ САЛОН ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ САЛОН

Багатофункціональний дисплей

Стиль панелі приладів Acura RDX – спортивний. Її витончені обриси, високоякісні матеріали та інтуїтивно простий функціонал допомагають максимально насолоджуватися водінням. Щоб водій не відволікався від дороги, дисплей розміщений на центральній консолі максимально високо. 

КОМФОРТ КОМФОРТ

Дизайнерські рішення

Погляньте на RDX очима архітектора Стіва Апчерча з Лос-Анджелеса. Бездоганні стильні лінії кузова довершеної форми, починаючи зі світлодіодних фар Jewel Eye, об’ємної решітки радіатора та закінчуючи задніми світлодіодними ліхтарями з трубчастими світловими елементами. Виразний екстер’єр вражає з першого погляду. 

БЕЗПЕКА БЕЗПЕКА

Система курсової стійкості VSA

За умов руху по вологому чи поганому дорожньому покриттю система курсової стійкості знижує ризик надмірної чи недостатньої реакції автомобіля на поворот керма та втраті зчеплення коліс із дорогою, за необхідності підгальмовуючи певні колеса та, якщо потрібно, зменшуючи потужність двигуна.

ЗРУЧНІСТЬ ЗРУЧНІСТЬ

Дистанційне керування дверцятами багажного відділення з електроприводом

Із наближенням до RDX Ви можете відкрити дверцята багажного відділення, просто натиснувши кнопку на брелоку. Плавний і точний рух дверцят багажного відділення забезпечує достатньо великий отвір, завдяки якому завантаження й вивантаження багажу стало ще зручнішим.